idevopdo

Nevíte někdo, proč se nejde připojit ve Vietcongu 1 na multiplayer?

Když dám multiplayer, kliknu na nějakou mapu, tak se nedá kliknout na „připojit se“. Ta kolonka „připojit se“ tam je, ale je jakoby světlá, že na ni nejde kliknout. Nevíte někdo, co s tím? vasek hevno: nezrušily,jen gamespy vyplo servery,na to jsem stáhl nějaký qtracker a servery tam jsou,ale nedá se připojit tak nevim jestli ještě něco tomu chybí..

Odpovědi
vasek hevno

mám takovej pocit, že už ho zrušili úplně

jáára

Vygoogluj qtracker, uprav si hosts soubor a hraj dál. (GameSpy vypnulo servery asi tak před rokem)

musíš editovat hosts soubor (windows\system32\dri­vers\etc\hosts)
přidej tam ten seznam co je tady http://www.qtrac­ker.com/master-gamespy-hostfile.php