dedeg

Nevíte někdo jakým způsobem zjišťují pracovníci sociálky majetek člověka?

za půl roku mí končí podpora tak chci požádat o příspěvek na jídlo a bydlení.

Nejlepší odpověď
Drap

Mohou k tomu využít všech dostupných prostředků. Záleží na tom, jak který úřad. Často bývá shromažďování informací od sousedů, pošťáků a pod. Stejně tak mají možnost ověřit konta, nemovitosti zjistí na katastrálním úřadě atd.

Další odpovědi
pohoda

to je přeci jedno jak to zjištují, vy chcete žádat o příspěvek, takže předpokládám, že jste nemajetný. Pokud jste majetný, tak nežádejte!