slad08

Nevíte někdo jak skončil film … ?

Který dávaly včera na ČT a jmenoval se Výkřik ve tmě a začal ve 22:25
Děj: rodina jela na výlet v Austrálii a stanovali,měli tři děti a jedno jim večer ze stanu odnesl divoký pes Dingo a začalo rozsáhlé pátrání atd.
Pokud jste to viděli až do konce tak prosím napište jak to skončilo. Díky

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

na film jsem se nedívala… smrt malého dítěte není zrovna námět, na který bych se chtěla dívat, ale film vznikl na základě skutečné události… zkuste dohledat…

co jsem o tom už někde četla – matku obvinili a odsoudili za promyšlenou vraždu toho miminka :( byla vláčena médii jako největší zrůda, přitom ten pes byl nejlogičtější :/ …tolik k vlivu médií na věřejné mínění
Meryl Streep za roli dostala nějaké ceny, na Oscara byla myslím jen nominovaná
Doplňuji:
připoměl jste mi, že jsem si o tomhle případu chtěla dohledat, jak to vlastně bylo, tak to sem dám taky:

http://www.lin­dychamberlain­.com/content/ho­me