JanaViki

Nevíte nějakou přezdívku pro jméno Jana?

Chci mít konečně ustálenou přezdívku. Podle příjmení to nejde, tak zkouším podle jména. Pomůžete mi prosím vymyslet přezdívku pro toto jméno? (Jana) Děkuji

Nejlepší odpověď
zjentek

honzina ,)

Další odpovědi
Sarrow

Je lepší vymýšlet přezdívky podle toho co nejvíce vystihuje tvé záliby, víru, charakter, vymysli něco úplně nového, originálního…

A pamatuj, ať už je to jméno jakékoliv, jsou to činy, co dělají jméno velkým, ne jméno samotné…
Doplňuji:
JaneRose, Z-JaNe, Jenny, Sweet-Jane, Janecrow :D

marci1

Naja nebo Anaj.

redy

proč? jana je fajn

A.d.a.m.

Janča, Yana, Yanca, Yane, Jane, DeeJane

terry

Přezdívky nemusí být podle jména. Vystihují třeba zájmy, něco co umíš apod.
Nebo nemusí vystihovat nic, jen se třeba dobře vyslovují.
Přezdívka stejně musí vyhovovat a „chytit“ toho, kdo tě bude tak oslovovat.
Vznikají spontánně.

anonym

Budu se inspirovat takovou feministickou organisaci, nic proti Vám. Spíš to berte z humorem 🙂

PannaJana, JanaPanna 🙂

Nwm123

Janinka, Janča, Jane

Reezo

nějaké si vymysli, nebo vem své celé jméno a přehazuj písmenka, dokud nenarazíš na něco co tě zaújme 🙂

mikee.nikee

Jane (džejn) (džejný)