tatanka

Nevíte kdy bude otevřena prodejna Globus na pražské Pankráci?

Odpovědi
aliendrone

Ani nevím, že se v Praze bude otevírat Globus (můj oblíbený nákupák) – PARÁDA, díkes za info!! Jediné mně 3 známé jsou kdoví proč v dírách jako Čakovice, Zličín nebo Čerňák – všechno lokality, kam slušný člověk bez samopalu nepáchne. (Je to moc blízko k Jožinovi z bažin a kdoví, možná se tam už bude vyskytovat i samotný Kepler von Valmez, tak BACHA, tady jde o život!!!) :( ;)