Max Bekrt

Nevíte, kdo by mi v okolí Ostravy mohl pomoct s talentovkama?

Chci jít na konzervatoř(hudebně-dramatické umění), sice mám kurzy, přípravky a doučování, ale bojím se, že to nestačí

Odpovědi
krpik

Ale stačí, jiní neměly kurzy a taky se dostali. Trénuj na hudební nástroj a hlavně si věř. Pokud si pilně makal na kurzech a dával pozor tak zkoušej si to doma před mamkou nebo kamarádem jestli půjde nějaký s tebou na konzervatoř