alik360

Nevíte, kde najdu horolezecký kroužek pro 16leté v Moravskoslez­ském kraji?

Odpovědi
Drap

Zadej si do vyhledávače ? horolezecký oddíl, Moravsko slezký kraj. Po kliknutí na tebe vyskočí snad 20 oddílů. Potom hledej ten, který má mládežnickou sekci. U většny oddílů existuje a potom se musípřeptat přímo tam. Během prázdnin je však ta nejméně vhodná doba.

alik360

@Drap
To jsem logicky zkoušela, ale nenašla jsem žádný. Nebo bych možná našla, ale nemám čas to všechno proklikávat, proto se ptám.