nevíte jestli…

existuje webová stránka, kde dáte inzerát, a tam si ti můžou zavolat a třeba tě dát do reklamy? myslím že to existuje, ale nevím jak se jmenuje ta webová stánka.

Nejlepší odpověď
barnajka

Myslíš jako HRÁT v reklamě? :) No na to existují speciální agentury, co se komparzem zabývají. Do databáze se můžeš přidat na http://www.kom­parz.cz/ , všechny podrobnosti se dočteš přímo tam

Další odpovědi
venkovan

Existují, čas od času se o nich mluví třeba v Černých ovcích. Zpravidla člověk pošle své fotky, zaplatí nějaký poplatek za založení do adresáře a potom čeká a čeká.