marynka29

nevite jeste neco vice o divci vokalni skupine Holki???

skoro vsude je to same jako napr.:kdo a kdy ji zalozil, kdo tuto skupinu tvoril,ted neco o jejich deskach a samozrejme desky.predem moc diky.

Odpovědi
Michal Kole

Mě by zajímalo zda UMÍ plavat. tuto inforaci jsem nikde nenašel a na email mi neodpověděli.

david22

No pokud vím, tak se údajně dali zpět dohromady. Kromě Kláry Kolomazníkové. Navzájem s ní nevychází.

Cenobita

Michal Kole: Holki ti neodpovědělY, měl jsi to asi napsat bez chyb.