negiem11

Nevíte jak nastartovat růst novejch vlasů? Nějaké ty babské rady jako domácí masky atd. ..

Odpovědi
triqma

Má odpověď ti možná bude znít zvláštně, ale nejlepší bude řídit se čistě základy a vlastní vůlí. Základama mám na mysli přirozenost, žádné přípravky nebo vymoženosti dnešní doby. Zmírni stres, zkus začít meditovat a zlepši celkovou životosprávu. Pravidelný spánek, cvičení, milování sebe sama a různé rituály na růst vlasů nebo získání toho, co v životě chceš. Držím palce