petarex

Nevite jak mam zjistit heslo na svoji wifi TP_link??Deku­ju Petr

Zapomel jsem heslo jestli to treba nikde ulozeny???

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Buď resetovat router ale tím pádem to všechno nastavit znovu, anebo pokud to má nějaký comp s windows XP uložené, tedy byl tam již připojen, tak to lze zjistit z něj – win XP umí zobrazit heslo… anebo spustit z flash disku linux Backtrack a heslo cracknout v něm, pokud je to heslo WEP …jinak to horko těžko půjde, pokud bylo složité… návod najdeš, pokud do youtube zadáš „Backtrack wep“
Doplňuji:
jo já sem uplně zapoměl na variantu, že zda se do administrace routeru dostaneš – tak v tom případě si ho změníš v administraci…

Další odpovědi
RedC22

Teď úplně nerozumím, jaký heslo si ztratil. Heslo pro připojení na Wi-Fi nebo heslo do administrace routeru? Pokud to první, tak si vlez do administrace a tam bude někde napsaný, popř. ho můžeš změnit na něco, co znáš. Pokud druhá varianta, tak snad jedině reset routeru.