asnetka

Jak zjistím heslo od wifi?

Nejlepší odpověď
brillant

zeptáš se provozovatele

Další odpovědi
Bedy

Zeptejte se prosím správce sítě, který Vám heslo sdělí.
Pokud jste Vy správce sítě a zapoměla jste heslo, tak se přihlašte do zařízení (router/modem/…) a tam ho najdete a můžete si ho změnit.
Jinak budete muset zařízení (router/modem/…) vyresetovat a nastavit vše od znovu, ale to není práce pro běžného uživatele.

tom004

On ten „nenáviděný“ kodex není tak úplně k ničemu: >Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte<.