Vanda6

Nevíte jak by ze židle tohoto stylu dala vyčistit špína ???

http://www.kik­nabytek.cz/det­ske-a--studentske-zidle--k-pc-stolu/kancelarska-zidle-monaco-zelena-sitovina/

Mám tu židli už pár let a je jasné, že není nejčistší, ale z těch malých otvorů se ta špína špatně dpstává, prosím poraďte nějakou metodu, nebo přípravek, co já vím :)
Doplňuji:
No mám ji asi 2 roky, myslím, že je to nějaká síťovina, nebo něco takového…

Nejlepší odpověď
anonym

WAPkou…
Je to snadné, rychlé a účinné…
___
A – „máš tu židli už pár let“ – a z jakého materiálu je vyrobena???

Další odpovědi
zjentek

a když wapka není po ruce, tak buď přímo hadicí, nebo kýbl a kartáč, ale hlavně u toho musí být VODA ..hodně namokro a na slunci vysušit :o
Doplňuji:
tím přípravkem je voda ..což je supr vynález, lepší než oheň ,)

marci1

Nejlepší je samozřejmě WAP. Lze použít čistič Mr. Teppich nebo Vanisch na koberce. Co nejvíce propláchnout vodou. 🙂

mosoj

Rukama, kartáčem a nějakým čisticím prostředkem. Nějaký si vyber, je jich na trhu halda. Nemusíš hned tlakovým čističem.