Beruškazamla

Nevíte co proti velkému stresu?

Ve škole apodobně.

Odpovědi
ten který je

Ve škole se věnuj učivu a ve svém volném čase se věnuj svým zálibám a koníčkům.Také procházky přírodou a sport mohou pomoci,včetně dobrého spánku a životosprávy.

Marty Koller

Uvař si čaj, namokři si obličej studenou vodou, zavři oči a vzpomeň si na krásné zážitky ze života. Sportuj na tolik až se spotíš. Poslouchej písničky o životě( doporučená písnička Divokej Bill tsunami) Relaxuj, kdyby něco dej ve škole alespoň týden volna, koukej filmy co tě baví. Dosáhni něčeho úžasného. Mysli na lidi kteří tě mají rádi. Neubližuj si. Zajimej se o lásku