annas

Nevíte, čeho se týkaly tajemné rituály a praktiky Karotechia?

Vše se odehrávalo pro slávu Třetí říše. Proti komu byly namířené?

Nejlepší odpověď
vagra

Pečlivě utajované oddělení německého Wehrmachtu děsí dodnes svými aktivitami. Okultní jednotka, která se neštítí těch nejšílenějších pokusů ani černé magie! Karotechia.
Poslání Karotechie patří mezi přísně tajné projekty 2. světové války. Přesto se o plánech nacistických mágů dochová spousta materiálů. Úkolem stěžejní a „oficiální“ mise se stává nalezení posvátné zbroje germánského boha Thora a artefaktu jménem Černé slunce. Pro získání Černého slunce jsou nacisté schopni zajít do absolutních extrémů!
Tento černošedý kámen s intenzivní fluorescencí údajně oplývá magickými schopnostmi. Jedinec či skupina vlastnící tento nerost má získat moc božského vědění, a dokonce snad i nesmrtelnost!
V Tibetu se nacisté mají dozvědět, že úlomek posvátného kamene leží kdesi v Československu! Právě tento důvod má být údajně rozhodující pro obsazení naší republiky. „Kromě toho existovala téměř tisíciletá nenávist Germánů vůči českému národu.

Otevření třinácté komnaty jménem černá magie roztáčí spirálu zla. Pád Třetí říše spojují členové řádu s mytologickým zánikem světa, tzv. soumrakem bohů.
Na hradě Naudabaum v německém Bavorsku tehdy dochází k mystickému rituálu, kterého se má účastnit více než 100 členů Karotechie. Obřad věnovaný spojení s Pánem tmy Azathotem však ve zdraví přečká pouze 37 účastníků. Mohutná vlna negativní energie prý zruinuje i část hradu. Přeživší šťastlivci jsou následně přesouváni do různých koutů světa. Jejich novým útočištěm se prý stává především Argentina a USA. Jiné zdroje ovšem hovoří o tom, že Karotechia nikdy úplně nezaniká. Původní členové a jejich následníci spolu možná stále udržují vazby.
Může se spící ilegální řád v budoucnosti znovu aktivovat? Poznáme někdy celé tajemství oddělení jménem Karotechia?

Zdroj: http://www.fa­cebook.com/no­te.php?note_id=181447­795211037

Další odpovědi
anonym

Nikdy jsem o těchto rituálech neslyšela,našla jsem toto:

Zdroj: http://magia.ko­rela.sk/forum/prin­tthread.php?fo­rum_id=3&thre­ad_id=85&rowstar­t=0

Thor-in

Tajemné rituály, hrátky s černou magií a k tomu i pokusy oživovat zemřelé(nekro­mancie). Nacistické oddělení Karotechia mělo za úkol udělat vše pro to, aby Třetí říše nepadla. Dokonce jsem četl, že se jim úspěšně podařilo zkřísit padlé vojáky! Tak nebo onak, Třetí říše padla a to je FAKT. Více se můžete dovědět v časopise ENIG**..=)