Avatar uživatele
TadEda

Jak zhubnout?

Dobrý den, je mi 13 let měsíc těd .. A važím 85 kg a měřím 176 cm . Nevím jak mám zhubnout je to Hard ted asi 1/5 měsíce sem skoro vubec nejdl nic sladkího ani žadnej fasfood a přestal jsem tolik prostě jíst a místo nějakych syrových housek jsem si začal kupovat černý housky samotní a k pití jenom vodu . A tohle si kupuju ke svačine každy den, občas si dám třeba syrovou housku . Doma opčas zvedám 16 Kg činky . A dělám kliky. Někdy běhám a kopu si s míčem.. .Akorát nevím proč ale zdá se mi že spíš přibíram něž hubnu …

Zajímavá 0 před 1897 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Posilovacími cviky se paradoxně přibírá. Ona svalová hmota je totiž těžší než tuková. Hlavně potřeba jíst vyváženě, pestrou stravu, pak ani bílé pečivo není pro zdravého člověka problém. Taky je potřeba si uvědomit, v jakém jsi věku… hormonálně se tělo ještě pěkně rozhází… Pokud se Ti zdá, že něco není zcela vpořádku, klidně zajdi za svým dorostovým lékařem, jistě poradí.

Jo… a abych nezapoměl.. věnuj se i učení! Dyk se na ten svůj písemný projev koukni a uznej… to se nedá číst.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Používejte archiv, otázka už tu byla několikrát. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=jak+zhubnou­t&categoryId=70

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

1/5 měsíce je hodně krátká doba.
A taky změna housek za tmavé housky taky nestačí. Pití vody je OK, ale neřeší problém.
Potřebujdeš naplánovat celý jídelníček. Na celý den a celý týden bevo měsíc.
Strava MUSÍ být vyvážená.
Je NUTNÉ režim dodržovat několik měsíců.
Občasné zvedání činek neřeší nic. Zkus třeba běhat. Zprvu kousek, třeba indiánký běh a postupně přidávej na cca 1 hodinu obden, lépe každý den. Nejde o rychlost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
replicator

Běhat aspoň 5km třeba přes les, plavat a počítat (to vyčerpá více energie než sprintování)
Přestat jíst pořád mouku a začít jíst vyváženě, třeba ořechy, kukuřici, zeleninu atd.
Mimochodem ve 13 letech vůbec nedoporučuji posilovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Jíst zdravě a sportovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Genetika, stres, spánek, léky, větší příjem energie než výdej, většinou je to v hlavě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TadEda

Jaj ale těch svalu to bude tak 1 Kg z toho …

před 1897 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek