David Grill

Poradíte, jak napsat v textu na PC otazník?

Nevim jak zadat na pc otaznik

Nejlepší odpověď
Brblal

Já ho ( ? ) napíšu tak, že stisknu Shift a k tomu klávesu co je napravo od písmene M.

Další odpovědi
aliendrone

Rozumím, zadat NA PC otazník není snadné, propiska je o ničem. Zkusils fixu? Nějaký marker? NE? Tím to půjde MNOHEM lépe. ;) :D

Jen bych rád upozornil, jak VELKÝ a RAFINOVANÝ je Dochy zločinec – jeho rada je spíš ZRADA! Totiž – při podrobném průzkumu na klávesnici najdeš klávesy „Alt“ hned DVĚ a funguje to jen s tou LEVOU!

Na to spoléhá (má to zajisté připraveno jako výmluvu) a už teď se třese smíchem ve škodolibém očekávání, že budeš mačkat tu pravou + 63 a žádný otazník nenapíšeš, ale já, HODNÝ, překrásný aliendrone mu tímto vhazuji francouzák do jeho soukolí poťouchlosti, muehehe! ;)

Někdy ta pravá bývá značená jako „AltGr“, ale i tato Dochyho potenciální výmluva/obhajoba neobstojí, protože to zpravidla tak NENÍ! Měl bys mu na oplátku za jeho ZRADU roztrhat všechny Pokémony, v jeho případě spíš rozlámat „céčka“!! ;) :D :D

Dochy

Jako jak napsat? A co třeba prohlédnout klávesnici… Někde ho tam najdeš.A pokud máš i numerickou část, tak „ALT“+„63“

Arne1

Mně na rozdíl od Dochyho zabírá skisknout klávesu vedle „M“ a k ní ne Alt nýbrž SHIFT !

Edison

To máš blbý. A my děkujeme za informaci.

Edison

Arne1 je taky zločinec. Ono to takhle taky nefunguje… Nejprve ten shift a až pak tu klábosu vedle „M“.

aliendrone

Arne1>>> Vidíš?! Jak píši v odpovědi, Dochy je ZLOČINEC a tohle je důkaz! Jistě mačkáš pravý „Alt“, když ti to nejde. S levým to fungovat BUDE! Přesně TOHLE měl v úmyslu, škodolibý, poťouchlý sabotér, záškodník a vůbec pekla zplozenec! :)

A ty mu ještě naháníš vodu na mlýn jeho zatrachtilosti, určitě se spolu se svým chábrem Keplerem teď válí smíchem! Doufám, že ses poučil a příště si dáš na ty MEGAzločince větší pozor! ;) :D :D

Dochy

🙂
Jojo, sám jsem na sebe hrdý…
😉
(a to tu ještě vůbec nikdo nezmínil malou NTB klávesnici… pšššššt)