elinkabublinka

Totální kolaps PC

Ohledně selhání systému jsem byla nucena použít Upgrade/disk W7 Profesional.Pro­gramy i složky se zachovaly,ale nenainstalovalo mi to ovladače zákl.systém.za­řízení.Na PC jsme dva uživatelé-já zaheslovaný administrátor­.Poradí mi někdo,jestli je možné z prostoru druhého uživatele zadat mé heslo a tím si do svého prostoru ovladače stahnout?
Doplňuji:
Heslo já znám,protože jsem administrátor,ale nevím,kde ho zadat v prostředí druhého uživatele,aby jsem mohla získat oprávnění cokoli měnit v PC.Přes svoji cestu se tam nedostanu,protože nejsou ovladače a obrazovka je černá.

Odpovědi
Wool

připojuju se k otázce.Mám Visty, nikdy sem nezjistil kdo je onen zahadný administrátor kterej mně porad neco zakazuje a kde k jeho uctu mam vzit heslo.

blesk26

Tak v tomto případě nebude řešení asi vůbec jednoduché. Jestli nemáte oprávnění instalovat ovladače ze svého účtu, tak si nejspíše budete muset sehnat heslo administrátora, nevím, že by to šlo obejít nějak jinak (ale touto problematikou jsem se nikdy podrobně nezabýval, neboť já pracuji výhradně na účtě administrátora). Účet administrátora se vytváří při instalaci samotných windowsů, takže teď je otázka – kdo Vám je instaloval? Ten by měl znát heslo. Zkuste mu zadat taková ty klasická automatická hesla jako admin/adminis­trator/heslo/pas­sword … třeba tam je nastavené jedno z nich (ale pozor, jde to i bez hesla) ;) … jinak toho bez hesla asi opravdu moc nenaděláte :(

led

Ak druhý užívatel chce „neoprávnene“ otvoriť, alebo manipulovať so správcovským priestorom Windows automaticky žiada meno a heslo správcu.
druhá možnosť: správca dočasne pridelí druhému uživatelovi správcovské práva. Potom ich opäť odoberie