Avatar uživatele
ddoommiinnii

Neví někdo název tohoto filmu podle popisku?

Zdravím,

chtěl jsem si pustit jeden úžasný film, alespoň mně se tedy líbil a dostal i mnoho ocenění, ale nemohu si vzpomenout na název. Zkoušel jsem hledat různé scénky z toho filmu, na které jsem si vzpomněl, ale prostě jsem nic nenašel, tak to zkouším zde…

Popis (tak jak si já částečně vybavuji):

Film byl o tom, že jeden muž, okolo věku 30 let měl zálibu ve sbírání hudebních nástrojů, jak nástrojů pro děti, tak pro dospělé a vše se to snažil vždy nějak spojit dohromady a vytvořit z toho nějakou hudbu. V tomto filmu se tento muž seznámí s dalším člověkem, který také skládá a dají to „dohromady“. Začnou vystupovat všude možně, ale nejsou nijak slavní. Nemají skoro žádné peníze a putují napříč USA ve starém autě, kde mají všechny své nástroje a putují od baru k baru, kde hrají. Někdy v půlce filmu narazí na jednu dívku, která se k nim přidá (jeden z těch dvou mužů se do ní nakonec zamiluje) a započne jejich společná cesta, kdy objíždějí bary a hrají na ty jejich nástroje. (Vybavuji si třeba scénu, kdy jedou autem a jeden z nich hraje zároveň na harmoniku, piano a trumpetu, co má při sobě a druhý se k němu myslím že i přidá…) (Další scéna mě napadá a ta byla ta nejdůležitější myslím a to bylo to, že na konci filmu přijeli na nějaký „gótský“ sraz, kde všichni byli v hábitech a čekali na nějaký koncert metalu a jeden z těch dvou mužů si tam rozložil své hudební nástroje a začal hrát a ten druhý se přidal a to mělo za následek to, že i tihle „góti“ nakonec procitli a začala se jim líbit i normální hudba)

No je to prostě takový film o hudbě. Řekl bych že je to drama/hudební/občas trochu vtipné a je to myslím i podle skutečné události.

Pokud vám pomůže tento můj popisek a dozvím se tak jméno toho filmu, tak vám budu nesmírně vděčný.

Předem díky. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3394 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek