Doli$h

Neví někdo jak se jmenuje tato PC hra?

Chtěla bych se zeptat jestli někdo nezná PC hru jedná se o trochu starší verzi běhá se tam s bílím psem a je to napodobenina téhle hry: Granny in paradise (obrázky) https://www.go­ogle.cz/search?q=snow+do­g+online+games&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=qBBTU­uOSHYnYtAbTroG­gBg&ved=0CAcQ_A­UoAQ&biw=1366&­bih=630&dpr=1#q=gran­ny+in+paradise&tbm=is­ch&imgdii=_

Odpovědi
Sajzu

Že by se jmenovala Granny in paradise ?

Awe

Sajzu:Nekecej!Jak to můžeš vědět? :D

Doli$h

Já jsem ale psala že je to napodobenina tady asi někdo neumí číst ;) IQ TÝKVÉ fakt že jo :D