kurec

Nevadilo by vám kdyby jste si objednali vytvoření webové stránky, ale šlo by poznat že se jedná o šablonu?

Samozřejmě bych tam dal takové podsložky které by jste vy chtěli např. fotogalerie, kontakt, seznamy atd…

Odpovědi
Alesh

Tak záleží na zákazníkovi. Pokud chce minimalizovat cenu, tak to jistě řešit nebude. Pokud chce něco originálního, s různými vychytávkami, pak ho nějakou šablonou těžko uspokojíš.

aliendrone

Takových webů je dnes naprostá většina a sekají to jako Baťa cvičky. Ono je to prostě pohodlné a když si trochu pohraješ s layoutem, tak to ani nemusí být poznat. Mnohem snažší, než psát vlastní KOMPLETNÍ web (včetně scriptů, databází atd.), víš?

Jediné, co by na tom mohlo odrazovat je BEZPEČNOSTNÍ hledisko, to ovšem je slušně kompenzováno aktualizacemi (pokud jde o komerční redakčák). Třeba všudypřítomný WordPress je právě díky své rozšířenosti nejnapadanějším systémem. Ovšem to už by MUSELO být NĚCO, aby se vyplatilo psát celý web komplet (a odladit ho).

Jak říkám, s trochou práce (pokud budeš ochoten!) se dá vzhled vyladit a PAMATUJ na zlaté pravidlo webu – ono ani tak nejde o to, „jak to vypadá“, ale spíše o OBSAH. Pokud bude web zajímavý s žádaným obsahem, tak uživatelé/náv­štěvnící rádi odpustí i VELKÉ vzhledové a dokonce i FUNKČNÍ nedostatky. A naopak – ani sebevíce namakané grafické a obecně nascriptované opičárny webu nijak nepomohou, pokud jeho obsah bude „o ničem“. ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.