rrihamirek1

Neuveritelna zvule a SILENOST z Bruselu. Kazdy chovatel slepic se dle EU musi registrovat. Co si o tom myslite? 👎👎❌❌!

Neuvěřitelná zvůle a šílenost Bruselu. Dle nového nařízení EU se každý chovatel slepic a jakýchkoli jiných zvířat musí registrovat! ‼ Podle právního předpisu Evropské komise mají mít chovatelé povinnost registrovat na úřadě všechna svá zvířata. Týkat se to má například i jednotlivých chovů drůbeže na dvorcích, informoval server tn.cz. Co je Bruselu do toho? ⁉ Vždyť je to přece úplná pitomost! To bude muset registrovat i babička, pokud bude mít pět slepic a třeba pár králíků? V Bruselu se fakt chovají jako v Kocourkově. Lidé platí předražené energie a zboží, a Brusel řeší takovéto „slepičince“. Hnutí SPD jasně odmítá diktát a zvůli Bruselu. Musíme se postavit proti diktátu Bruselu, nebo nás EU ožebračí a zničí!

ZDROJ: FB SPD

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jako za německého protektorátu za války.

Další odpovědi
Drap

Brusel se řídí tím, co naše vláda vjedná a co povolí. Obdobné je to s dotacemi pro zemědělce. Dostávají několikrát méně než jejich zahraniční kolegové, ale vykupije se od nich za stejnou cenu. Spousta našich farmářů, kteří ještě hospodaří, vozí své mléko, maso a podobně do Německa, kde dostanou o málo více než doma. Proč to Němec od nich kupuje, je nasnadě. Protože na tom vydělá. Tady jde hlavně o to, aby jsme postupem neměli nic. Zřejmě k podobným krokům spějeme s nemovitostmi. Energii spousta vlastníků nebude shopna zaplatit tak se prodají. A komu? Přátelům ze západní Evropy. Auro si už elektrické málo kdo z Čechů kozpí, tak budeme téměř všichni bez majetku a pouze levná pracovní síla, která bude placena pouze ze zbytků co budou chtít. Je jasné, že plán třetí říše se sice s opožděním, ale přece naplňuje.

EKSOT123

Doufám, že je to hoax. Vždyť bychom byli všem pro smích.
Nicméně: „Existuje konečný počet fyziků, které uživí společnost o dané velikosti. Totéž platí o učitelích, strojařích,… Akorát pro úředníky to neplatí. Čím více jich máte, tím více jich potřebujete!“
a koluje ještě další podobná hláška: „Otčenáš má 50 slov, desatero božích přikázání má 279 slov, prohlášení nezávislosti třinácti severoamerických států z roku 1776 má 1300 slov, ústava USA se všemi 27 dodatky: 7 818 slov, vyhláška EU o prodeji zelí 26 911 slov!!!“
Zdá se, že společnost je proti tomuto trendu bezmocná. Je to jeden z faktorů, proč vyspělé kultury postupně upadají a jsou vytlačeny jinými.

aliendrone

No co, je to jen další krok na cestě k plné kiontrole nad potravinovými zdroji obyvatel a následnému DIKTÁTU toho CO, KDY, KOLIK a především ZA KOLIK budeme jíst. S energiemi už to proběhlo, to snad už vidí i slepí.

Následovat bude asi převzetí plné kontroly nad množstvím vydýchaného vzduchu! :(

Ametyst>>> Víš, že s tebou obvykle souhlasím, ale tentokrát nikoliv. Sice jsem okupaci přirozeně nezažil, ale bábí (byla to jen prostá selka a pamatovala ještě kaisera Franz Josefa) mi říkala, že za Němců bylo OBYČEJNÝM lidem NEJLÉPE. To mě tenkrát PŘEKVAPILO, bo jsem celou dobu jako malej parchant byl z TV, školy atd. krmen masírkou o výdobytcích socialismu a pekle protektorátu.

Teprve mnohem později, když vyšla najevo fakta o počínání většiny „největších soudruhů“ za okupace a vůbec jsem pobral trochu rozumu a vzdělání, abych si mohl dát 2 a 2 dohromady mi to začalo všechno dávat smysl. Se vůbec DODNES divím, na co všechno prostý lid svým selským rozumem nepřijde – bez akademických titulů, bez vzdělání, prostě „jen tak“.

Tudíž bych byl OPATRNÝ s příměrem ohledně poměrů dnes vs okupace a neunáhloval bych se s chválou na současnou situaci přirovnáváním k té válečné. Ono je to ostatně nádherně jasné např. na palivech – za okupace nebyl benzín, no tak nechali lidi jezdit na dřevoplyn. Dnes nebude plyn, ale topit uhlím, kterého máme DOST nás NENECHAJÍ. V Praze tedy ANI NÁHODOU! ;) :D :D

Nebo jinak – slyšel jsem fór, ze kterého běhá mráz po zádech.
„Dědo, jací vlastně byli ti komunisti? Červení nebo rudí?“
„Zlatí chlapče, ZLATÍ!“

ANI VE SNU by mě nenapadlo, že se něčeho TAKOVÉHO dožiji. Inu nikdo není prorokem a nevidí až „na konec všech věci“. :(

TEĎ by měl vyrukovat Pepa25 s kritikou mého příspěvku, vysvětlit kde „kryptokonspiruji“ a vůbec uvést vše „na pravou míru“. Bohužel si troufám tvrdit, že jakožto „správný liberál“ se havloidně omezí na všeobecné papouškování již x-krát pronesených LŽÍ – a to jen v NEJLEPŠÍM případě. Větší šance je, že jako obvykle to ponechá BEZ KOMENTÁŘE. Čemuž se VŮBEC NEDIVÍM. :( :( :(

GM

Zatím se uklidni a počkej na znění prováděcí vyhlášky.

rrihamirek1

Diky za vycerpavajici, avsak spravnou odpoved drone.

Dvorní šašek

Reagujete na něco, kde není poskytnut relevantní zdroj? Tady si to netřeba ověřit?

rrihamirek1

No tak snad politicka strana cerpa z overenych zdroju. Do Google staci napsat registrace slepic eu a vyjede mnoho clanku. 😌

Sameotazky

Je to jen a jen dobře. Kdo se živí na zotročování jiného druhu, nechť podléhá registraci do doby, než společnost vyspěje natolik, že nebude možné vlastnit a zneužívat jiné druhy ke svému prospěchu.

GM

A žrát budeš co?

rrihamirek1

Takze babicka nekde na vesnici co ma 5 slipek a z toho jedna do rana posla, pujde na obecni urad nahlasit, ze ma 5 slipek a jednu chciplotinu?

rrihamirek1

Ametyst, presne tak, jak muze nekdo dnes jeste vypustit z ust slovo demokracie,…