Tenten

Poradíte, co mám dělat, když nestíhám poslat přihlášku na SŠ do 1. března 2020?

Dobrý den, jsem strašné vystrašená, protože se bojím přihlášek. Nestíhám je poslat a nevím co s tím mám dělat. Učitel mě zabije a všichni se mi budou určitě smát… Je mi z toho na nic. Netuším co mám delat a do kdy a jakým způsobem by jsem je mohla odeslat. Myslíte si že pošta odesílá dopisy ještě o víkendu když jsou doporučené? Prosím o radu

Nestíhám to s přihláškou na SŠ

Nejlepší odpověď
annas

Proč jste tak dlouho otálela? Měla jste na to měsíc, od vydání pololetního vysvědčení.

Učitel vás nezabije, ale můžete mít třeba problém se školou, protože do 1. 3. mají být přihlášky ve škole Je to nejzazší termín.

Zřejmě nejvhodnější bud, aby vaši rodiče ji předali v pondělí přihlášku přímo do školy.

Dnes byste mohla poslat poštou, ale nemáte jistotu, zda opravdu bude v pondělí ve škole.

„Přihláška je podána včas, pokud je podána poslední pracovní den lhůty, a pokud tento den připadne na sobotu, neděli nebo svátek, je jím následující pracovní den. Lhůta je zachována, je-li posledního dne lhůty podána přihláška na SŠ :“

https://www.msk­.cz/cz/skolstvi/pri­jimaci-rizeni-40530/-

Ale příště nenechávejte vše na chvíli, někdy by se vám to nemuselo vyplatit. .

Další odpovědi
Mp2

Podívej se..
NAROVINU..

Škola to stejně bude zpracovávat postupné.. Dali PROSTĚ NĚJÁKÝ NÁHODNÝ termín…

Než to zpracujou.. Než pošlou pozvánky k příjmačkám…

PROSTĚ TO POŠLI DÝL…
Neboj se, nebudeš nijak znevýhodněna…
Já to taky tehdy posilal dýl a ho…no se stalo..

Vůbec to nereš, pošli to a nech to plynout..

annas

mp2,

nemusí její přihláška přijat. Záleží na tom, kolik je přihlášených žáků

Ten termín stanovilo ministerstvo, nikoliv škola, nemůže sil každý dělat co chce.

Co je to za tvar „dýl“.? Výraz jste použil ve špatném významu.

da ny

Zvažte, zda s takovuo nezodpovědnost, nezájmem, nechutí sbírat včas důležité informace, otálenáím, kuráží vůbec jít na SŠ.
Pošta má v sobotu dopoledne otevřeno (rozhoduje razítko).
Nějaké dospěláky „nad sebou“ nemáte?
Nikdo na Vás nedohlédl?
Možná Vás v tom přístupu z Vaší strany nechali „vykoupat“.....
Dobře Vám na poslední chvíli radí annas.
Přeji hodně štěstí!