Avatar uživatele
Rokio

Nespáchal jsem přestupek v této situaci?

Měl jsem asi dvacet minut trvající mánii, při které jsem se rozhodl, že vynesu vytříděný odpad, a to plast a papír. Vzal jsem igelitky s daným odpadem a ve velkém veselí jsem jejich obsah šel vyhodit do nejbližších recyklačních kontejnerů. Při mé nepozornosti, která byla způsobená mojí mánií, jsem vytrousil neúmyslně tři plastové odpadky. Hned jsem si to však uvědomil a honil jsem ty plasty do té doby, dokud jsem je neměl v ruce a poté jsem dal do igelitky na plast. Přitom jsem přeběhl vedlejší silnici, ale nikoho jsem neohrozil, ani neomezil a přechod pro chodce nebyl na dané vedlejší silnici. Dàle jsem dal všechny odpadky, které jsem nesl v ruce, do recyklačních kontejnerů. Svojí roli při tomto zmatku hrál i silný vítr.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? jirka F před 1949 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ušel ventil

Nespáchal jsi přestupek ,

Chodec nesmí přecházet vozovku, nalézá-li se ve vzdálenosti bližší než 50 metrů křižovatka s řízeným provozem, přechod pro chodce, místo pro přecházení vozovky, podchod nebo nadchod označené příslušnými dopravními značkami.---- Toto je jen teorie ,ale kde není žalobce tak není ani soudce .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Synku, nic si z toho nedělej. Až zcela odejde tento tvůj nynější nepřítel č.1 (strach), přijde nepřítel č.2 (STÁŘÍ!) ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Zbytečnější než tento dotaz je už jen to třídění odpadu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek