vevinka007

Nepřítelkyně mi dělá naschvály

Nedá se jí říkat přímo nepřítelkyně , ale skoro furt mě „požduchuje“ ! Včera začla v uvozovkách brečet, takže nebrečela jen to dělala a říkala: Verčooo, on mě nechce, co mám dělat? Furt to opakovala dokola a já se rozzuřila a řekla jsem: „Umři, bude líp“ samozřejmě jsem to nemyslela doslova.. Ale všichni dostali záchvat smíchu.. Jenomže já byla na ní rozzuřená a nebavilo mě jak mě ponižovala, jo bylo to trapný ale tak co:/ A začla mě pak ponižovat ještě víc: Ty jdeš prý do Hlasu ČS a budeš zpívat Selenu gomez? Víš podobáš se jí a bláblá.. Už to nesnesu s tou kráv** co mám dělat?Děkuji

Nejlepší odpověď
iceT

Dospěj a ignoruj.

Další odpovědi
www

Nech to plavat.
Teď kráva, za nějakou dobu třeba kamarádka. Tak to zkrátka hlavně u holek v tomto věku někdy chodí 🙂

bolak

umři, bude líp ;)

marci1

Na ponižování je jediná rada : ignorace, nech ji, ono ji to přestane bavit, když na to nebudeš reagovat.