tom004

Nepřipomíná vám zítřejší den,tak trochu něco?

Dělný lid bude v podhradí hájit „své“ výdobytky a mzdu.A ten ne-dělný,jim bude z výšin golfových hřišť,a přetékajících bufetů,samozřejmě za peníze těch z podhradí,se kterými to oni,„přece myslí dobře“,vyslovovat podporu.No není to nádhera?
Doplňuji:
Led,a myslíte si,že bychom ty klíče unesli? Na tuto verbež,by velikostí ty z 89 asi nestačili.

Nejlepší odpověď
Elk

Je to smutná balada…Kdyby to s reformami mysleli skutečně vážně a poctivě, museli by si zamést před vlastním prahem ! Jenomže to nejde, protože by museli pozavírat skoro všichni sami sebe a to nejde.
Budeme potrestáni za to, že jsme se nechali a necháváme okrádat, za důvěru ve vládnoucí garnituru, jenž nám naslibovala demokracii a sami preferují mamonkracii.
Nevadí, že promrhali stovky miliard, ale jelikož dochází zdroje, vyhrožujou Řeckem a tudíž lide – uskromni se a budeš li držet hubu, pár odrobinek..možná…ti hodíme.
To jena dlouhou debatu, tak v příštích volbách asi nebudu přemlouvat BÁBU …
Nečasi, budeš u moci do žní !!! Pak půjdeš k Turkovi.
Naučíš se hospodařit…!

Další odpovědi
Drap

Silně připomíná, škoda jen že ta nálada neni dostatečně bojovná. Zřejmě ještě čas nedozrál.

Housenka1973

Jen mě bolí, že existuje i skupina „za nás nestávkujete…“, to jsou asi Ti nosiči golfových holí…
Lide český prober se dřív, než blaničtí rytíři!

fcoop

Na té „básni“ od Kalouska něco bude.....
Začíná:„Odborá­ři,odboráři,ve­zou – CENZUROVÁNO – na trakaři“.
Doplňuji:
Musím se podělit – před chvilkou v TV soudruh Vojtěch Filip uděloval lekci z etiky.
Bolševik káže o morálce.
Opravdu rozumím Mašínům.

led

Neviete, kde dostať revolúčne kľúče? Tie novembrové´89 nemôžem nájsť.
Doplňuji:
Mosoj, tomu sa hovorí:
dialektika doby
aj za takú krátku dobu možno prehodnotiť názory…

mosoj

Všem dávám palec. Jenom mi tady něco nesedí.
Viz.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/schvalujete-pondelni-stavku-ja-po-prve-ano-a-kdyby-bylo-treba-i-financne-prispeji-co-je-moc-to-je-moc

arygnoc

je.

přesně tak jsem si to představoval 17. listopadu.

kdeže prodávají golfové hole?

;)

fcoop

Docela by mne zajímalo,KOHO by jste chtěli volit?
Znovu ABL? Nebo bolševika? Či soc. dem.?
Není řešení.
Chyba byla,že v 89 nebylo zlo potrestáno.
Sam. revoluce? To je jak suchá voda,nebo studený oheň.
Byla to bouda a sežrali jsme to i s navijákem.
Teď začneme platit.

led

VŽDY je riešenie.