panxnotdead

nepravidelne brisni svaly

Mám docela nepravidelné břišní svaly a nevím, jestli si je mám vypracovat. Chtěl bych se bas zeptat, (hlavně holek) jestli se jim libi i takove. Děkuji

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Hohny

libi

Nepravidelné myslíte jak? Jakože nejsou symetricky stejné, tedy pravá strana není stejná jako levá?
Pokud je to tak, tak s tím nic nenaděláte, tato (ne)souměrnost je geneticky daná. Ale nemyslím si, že by to bylo něco esteticky nehezkého, vypracovat a mít hezké břicho můžete mít tak jako tak.

Další odpovědi
badisko

libi

mnoho kulturistu to takto ma …tak treba Dorian Yates…