Miike

Břišní svaly

prosim vás lidi mam problém nemam zrcadlově stejné bříšní svaly konkretně pravou stranu dá se to nák srovnat? prosimvás o nakej cvik ktery to spraví

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus cviky na „šikmé břišní svalstvo“ a více zatěžuj tu méně vyvinutou stranu. Dobře ti poradí určitě ve fitku.
No a jinak platí, že jako lidští jedinci jsme všichni asimetričtí. Nikdo nemá stejné obě poloviny obličeje, levé a pravé končetiny, ani poloviny těla. Takže klídek. Je to normální a v pořádku.

Další odpovědi
Děda Louda

Jestliže máš levou stranu zrcadlově stejnou, máš napůl vyhráno. Teď ještě potrap pravou.