Ametyst

Chceš válku- budeš ji mít. Že “celosvětová media k někomu vzhlíží” je pouze nanejvýš podezřelé. Dokazuje to, že neinformují, ale vychovávají a nejsou nestranná. Mají lidi za tupce, kterým se ten “ jediný správný názor “ musí donekonečna meldovat. Každý na tuto špinavou hru neskočí. Nedůvěřiví skeptičtí Češi nejsou Portugalci. Ledaže by je něco vyděsilo: pak přestanou myslet.

Další odpovědi
JežíšKristus

Koukám, že jde o admirála Evropských námořních sil – tudíž je to i náš admirál 😉
Možná, že bychom si jej mohli také na víkend vypůjčit, aby nám pomohl s odmítači 😉

aliendrone

Muehehehe – a k ČEMU jako? Machrují, že jim zbývá proočkovat jen psy a kočky, procenta VYSOKO nad „kolektivní imunitou“ – a CO? Letos u nás navzdory globálnímu oGAYování přišla zima načas, ráno je už kolem nuly a kapénkové choroby (rýma, chřipka) jsou nyní nastartovány (tam mají pořád 20°C a obecně mírné zimy), tak CO to vypovídá? ;) :)

Navzdory procentu blablabla proočkování, navzdory vysoko překročené „kolektivní imunitě“ (kterou tím očkováním „získali“) jim nemocnost nejenže silně neklesá (a to by přeci MĚLA!!), dokonce ani nestagnuje, ona jim utěšeně ROSTE!!! A to mají pořád pohodu, jak to tam bude vypadat v prosinci, až jim začne sezóna respiračních nemocí tak, jak začala už u nás? No to mě potento na holý záda – LEPŠÍ argument o nesmyslnosti celoplošného očkování abys pohledal! :D :D :D

Radíš tedy: „Nechte se očkovat, protože tím nic nezkazíte, Covid se i tak URČITĚ BUDE ŠÍŘIT dál!“ nebo jak to myslíš s tou „potřebou admirála“? :D :D :D

Tak mě napadá… nemohlo by to být v tom, že všichni Portugalci nemají naočkovanou SUPERŠŤASTNOU 777. dávku vakcíny? ;) :D :D

Čecho_slovák

Co to povídáš o třech procentech nevěřících, když v Portugalsku je přes 80 % věřících,

elkon

Proč, je to každého věc čemu věří.

Pepa25

Čecho_slovák: jde opravdu jen a pouze o ty „nevěřící“, protože v každé zemi je 10 – 15%, které očkovat nelze nelze (ze zdravotních důvodů) nebo není potřeba (mají vysoké protilátky po prodělané nemoci).