Neotravuje vás ta reklama na FB, která se nabízí v odpovědích?

Odpovědi
Kepler

Už jsem se to naučil přijímat jako nutné zlo a ignorovat to, jako všechny reklamy. V TV (mimo ČT) mě jenom montuje, že je pak každý film pomalu 2× delší.

mosoj

Tady žádnou reklamu od jisté doby nevidím. Nevím proč, nic jsem pro to neudělal.
Zato v TV mně reklama pěkně s… No kdyby ty kraviny nefungovaly, tak by za to nikdo ty prachy Tv neplatil. Můžem si za to sami.

anonym

Používám AdBlock a jsem spokojený.

Mc Merkurion

… kouzelné tlačítko AdBlock …