Kepler

Není tohle už trestuhodná drzost?

Na Dušičky sem, tuším JirkaF, zadal otázku, zda bychom nepřidali nějakou strašidelnou otázku, přesné znění si nevzpomínám. Byla naprosto korektní. Mazálek ji skryl a před chvíli byla vrácena adminem zpět, což jsem v diskuzi kvitoval. A je pryč zase. Být adminem, tak bych se už pořádně nakrknul a toho mazálkovského ignoranta exkomunikoval. Co si o tom myslíte?

Sláva admin velmi dobře zareagoval! Přečtěte si jeho odpověď na posledním místě!

Nejlepší odpověď
Alesh

Tak to je zas jedna z řady chyb tady na serveru. Pokud nějaký dotaz nebo odpověď byla nahlášena a pak ji „admin“ vrátil, pak by měla být již nesmazatelná, neboť již jednou byla posuzována a byla vyhodnocena jako nezávadná, proto byla obnovena. Nechápu, jaký má smysl, že existuje možnost ji znovu nahlásit.

Další odpovědi
Rokio

Plně souhlasím s tebou, Keplere. Máš pravdu.

hapiky

Svatá pravda. Vyloučit pro drzost. Já bych jej za to nechal zveřejnit, aby všichni věděli, s kým máme tu čest.
Je ale možné, že admin vůbec do toho nezasahoval. Mohlo to být mez dvěma zlatými uživateli.

jirka F

Máš pravdu Keplere,taky mě to naštvalo nevěděl jsem co si o tom mám myslet,ten co to nahlašoval k němu nemám slov.

ivzez

Jste si jist, že otázku dvakrát nahlásil jeden uživatel?
Mně přijde pravděpodbnější nahlášení dvěma uživateli nezávisle na sobě.

orwell

Já jsem tohle tedy vůbec nezachytil, ale souhlasím s tím, že anonymní bonzování není zde to „pravé ořechové“. Osobně jsem nikdy v minulosti nedal ani jeden podnět ke skrytí otázky a pokud bych tak učinil, neměl bych problém to klidně přiznat a zdůvodnit. A propos, nedávno zde byla nějaká otázka směřující na RNDr. Jiřího Mrázka CSc, který tam nebyl jmenován. Odpovídal jsem jako třetí a za chvíli byla fuč. Vůbec nechápu, co v tomto případě někomu vadilo. To už je fakt na palici. Ale jinak to moc neprožívám a tyhle excesy ani systematicky nesleduji.

anonym

Takhle to tu funguje no, vždyť už to tu nějakou dobu známe … je to důsledek toho že k okamžitému výmazu stačí jeden hlas uživatele který tu otravuje vzduch dost dlouho aby nasbíral body a na tom se stále nic nemění. Dokud se nevyřeší tato přičina problému budou se stále opakovat i podobné neoddůvodněné výmazy kdy mazálek pošle do koše otázku která je prostě jen hloupá ale pravidla neporušuje.

aliendrone

Tvé řešení se mi zdá dobré (ale JEN předběžně – však už znáš můj vkus, já bych upřednostnil nějaký ten pranýř, palečnice a následný přesun na uranová naleziště). ;) :D :D

Lidi, jestli jste nakrknutí, tak tohle je úplné NIC v porovnání s tím, co takoví lidé dokázali (a i DNES dokáží!) vyrobit za peklo ostatním. Názorná (a velice něžná) ukázka, kam vede anonymní bonzování. Počítejte ale s tím, že v životě to může být o DOST tvrdší! :(

Odpovědi.cz

Otázku JirkyF jsme opravdu vrátili. Poté jí někdo skryl nejspíše nedorozuměním (jako chybně formulovaný příspěvek), jelikož v den vrácení už nebylo 31.10. a otázka v sobě neměla žádné datum.
To se v případě vracení otázky aktualizuje a tak ten, kdo ji nahlásil, pravděpodobně netušil, že se váže k Halloweenu.
Tímto se omlouváme za matení, otázka je opět zpět a JirkaF o své body nepřišel.

To Alesh: Děkujeme za námět na vylepšení!

Reezo

Já jsem pro banán pro dotyčného jedince, který se baví tím, že nahlašuje příspěvky bezdůvodně.

Vůbec bych se nezlobil, kdyby tu takový lidé nebyli.

zjentek

Trestuhodná drzost je položit chatovací otázku a sklidit na ni min. PĚT HVĚZDIŠEK! Nebývalé! Jenže, čí je to drzost, ptám se?

Kepler

Zjentek: co ti připadá na mé burcující otázce chatovacího? Chat je jen mezi dvěma lidmi a tady se zúčastnilo tucet. Na pět hvězdišek házím bobek. Prostě mě to štve a spoustu jiných taky, to je celé.

Lgee

Alesh: něco takého je bohužel nemožné naprogramovat

anonym

@Alesh naprosto přesně to vystihl, pokud otázku jednou posoudil admin a uznal ji za nezávadnou, pak už by nemělo být možné ji znovu nahlásit pro porušení pravidel. Je to triviální systémová chyba.

ivzez

@Hapiky,
uIživatelé (ani zlatí) nemohou skryté otázky vracet.
Vrací je admin.

Kepler

Ivzez: jist si samozřejmě být nemůžu, ale pravděpodobnost je tak na 99%. Kdyby to opravdu byla závadná otázka, tak by to možné bylo.

ivzez

Tak vysoká pravděpodobnot se mi „nezdá“.

Pravděpodobnější mi přijde, že otázku nahlísili dva uživatelé, přičemž každý mohl mohl uvést jiný důvod.

Co mne ale překvapuje, proč Jirkovu otázku?
Jirka F tu snad nikomu na kuří oko nešlápl, neviděla
jsem jej porušit pravidla.

Snad jen ta čeština, kvůli níž si někdy nejsem jista,
nač se vlastně ptá.

Kepler

Alien: já bych toho xindla poslal na převýchovu k tobě do Práglu, protože palečnice ani gulagy nebývají dostatečně účinné 🙂

aliendrone

Nebuď tak zlý Keplere, poslat někoho přímo k aliendronovi- sákryš, to by si snad nezasloužil ani Adolf Vissarionovič Pol-Pot! ;) :D :D

Navíc v aliendronovském převýchovném rekreačním útulku je nově příchozím automaticky vypáleno cejchem RU > „Rückkehr unerwünscht“, takže se o účinnost obávat netřeba. ;) :D :D

Kepler

hapiky: otázka byla určitě navrácena adminem (i s odpověďmi), zlatí uživatelé tu moc nemají. Zlatí a stříbrní mohou jenom skrýt a je jen na adminovi, jestli ji nechá skrytou, nebo navrátí zpět.