cappuccino

Neni tohle genialni tah, kdyz se psychiatr pokusi o sebevrazdu, aby skoncil tam, kde to zna a kde cely zivot pracoval?

Urcite je tam ve vetsim bezpeci nez ve vezeni.
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/domaci-zivot-v-cesku-proces-mel-zacit-uz-za-dva-tydny-cimicky-je-hospitalizovany-238742#dop_ab­_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=zpra­vy.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=2&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Tim samozrejme nejsem na jeho strane, jen se divim, co je vsechno mozne!?
Vlastne timhle tahem znemoznuje sve odsouzeni. Je videt, ze te psychologii se venoval poctive!!

Odpovědi
Rokio

Je to hloupost. Z psychiatrické léčebny ho pustit nemusí. Může být klidně navždy. Z vězení ho za nějakou dobu pustit musí.

OSHO

Je třeba pochopit to že nikdo z lidí není dokonalý a i profesionál dělá amatérské chyby, neposuzuji u lidí to co si o nich veřejnost myslí ale posuzují jejich dílo, poslední dobou zde jsou všude globální mediální hony na celebrity a snaha celebrity očernit pomocí dezinformací. Je třeba pochopit to že lidi jsou oblečená zvířata a podle toho i s lidmi jednat a naučit se lidem odpouštět jejich chyby!
Psychiatr Jan Cimický (75) platil dlouho za vyhledávaného odborníka na duševní zdraví a lékaře celebrit. V roce 2021 ho však herečka a zpěvačka Jana Fabiánová (44) obvinila, že ji sexuálně napadl. Postupně se přidaly i další ženy, zejména jeho minulé pacientky.

Zdroj: https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/755907/ps­ychiatr-jan-cimicky-bojuje-o-zivot-na-aro-v-bezvedomi-ho-nasla-sekretarka.html

zjentek

Je. Podle mého vše předem domluvil i s personálem, kde bude s jistotou hospitalizován. Jak jinak taky na trubky, které nejprve nevědí, co chtějí a uvědomí si to až v dobách, kdy už to dávno nechtějí a proto taky skutek ony samotné považují za znásilnění, aniž by nesobecky domýšlely důsledky svých dodatečných rozhodnutí a pohnutek mysli (omlouvám se tomu mizivému procentu těch jež opravdu utrpěly skutkem/aktem znásilnění v jeho slova smyslu v oblasti sexuální, což musí být strašné a zpravidla se také HNED VÍ, že takovýto akt proběhl to neukecá žádná maminka, kamarádka). Děkuju.

zjentek

OSHO, J. Fabiánová by chtěla pomoct, víš, tak proto. Ostatním. Ona by chtěla pomoct. Modelky zase chtějí světový mír. Bez výjimky. To chtějí pro svět. Aby světu pomohly. V tom NENÍ nic osobního, jsou to jen správné holky, nic míň 💁‍♂️