BEAES

Není to náhodou Anděl?

Viděli a slyšeli jste Patricii v Talentmanii, takhle vypadat a zpívat, je to vůbec člověk? Co vy na to? To byl tedy zážitek!!
Doplňuji:
Pan Troška to také řekl, zrovna po vložení mé otázky, tak se to nezdálo jen mně!

Nejlepší odpověď
anonym

To musím slyšet, já také dokážu ocenit hlas.
Doplňuji:
už se našel odkaz http://archiv­.nova.cz/multi­media/talentma­nia-1-semifinale-patricia-janeckova.html

Další odpovědi
anonym

byla úžasná držím jí palce aby to vyhrála

Miroslavst

Originál v tv jsem neviděl a tak jsem se podíval na video od czechrapsinda.
Opravdu pěkně zpívá.
Už jsem to zde dřív říkal, některé operní árie se dají poslouchat i v dnešní době techna, disca. Je to uklidňující.
Držím ji palce.

led

Andel to síce nie je. Ale je to nádherná ukážka spojenia talentu s nádherným hlasom a prirodzeným javiskovým vystupovaním.
Jej „univerzálna“ pieseň bez slov v semifinále bola zážitok.

BEAES

Díky za odkaz czechrapsind, ale ta dnešní píseň i vizáž byla opravdu andělská, mrkněte se pak na záznam z dnešního vystpoupení.

Miroslavst

czechraspinde, aby tě někdo nesežral za ten odkaz-bacha na ně, jsou zákeřní :(