Není to na palici?

Před malou chvíli jsem v diskuzi( http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=222199&ar­ticleId=/krimi/220881-fotky-nahe-sedmilete-divky-ze-zlinska-posilala-pedofilovi-jeji-matka.html&sec­tionId=3 ) vložil svůj názor a byl jsem zablokován. Je má otázka: A matka byla bílá? proti pravidlům „Novinek“? Cenzorovi se nelíbila. Vám také?

Nejlepší odpověď
vagra

Barbakane.Cenzůra už přece neexistuje.Je tady svoboda slova.
Místo ní jsou tady-Pravidla názorového fora a jedno z pravidel zní-cituji:
Do názorového fóra rozhodně nepatří urážky, pomluvy či vyhrožování komukoliv násilím. Novinky na svých stránkách také nebudou tolerovat podněcování nenávisti k jednotlivcům nebo skupinám obyvatel, zejména na základě národnostní, rasové nebo náboženské příslušnosti. Smazány budou příspěvky vulgární nebo obscénní.
Patrně jste se do některé z kolonek vešel.

Další odpovědi
kropitko

Barbakane, „na palici“ je to, že vás to rozčiluje,,,:-(.....
Četla jsem ostatní příspěvky a musím přiznat, že bych je smazala téměř všechny.
Myslím, že na to, aby tam mohl někdo o něčem diskutovat, je tam příliš málo informací.

dudu

Ano je to na zvracení. Nepoužívání patřičného pojmenování dějů a věcí ve vztahu k určité skupině obyvatel vede k tomu, že se jednoho dne gádžové naštvou a po právu řeknou, tak dost miláčkové. Bohužel pak budou létat třísky a postihne to i nevinné.

kapka

Mně se ta Vaše reakce na článek také nelíbí, když to chcete vědět.
Je zřejmé, že tím na „něco“ narážíte. Naprosto zbytečně, nic tím nevyřešíte, jen chcete rýpat. V tomto případě bych řekla, že dokonce i neoprávněně. Myslím, že pravděpodobnost, že opravdu bílá byla, je mnohem vyšší, než že měla jakoukoliv jinou barvu pleti.
Věřím, že byste dostal i spoustu souhlasných bodů, bohužel. Ale zablokovali Vás, no coment. Ona svoboda slova také neznamená, že si můžete jen tak do kohokoliv rýpat.

anonym

Otázka která je dle jejich názoru proti pravidlům,tak tedy mě přijde normální,to už chtějí,aby člověk viděl černobíle?

irij

Je. Ona je taky rovnoprávnost a proto se nesmí říkat dětem žáci, ale vždy žáci a žákyně, ne maminka vaří,ale vaří maminka a tatínek atd…je to a palici. Ať žije rovnoprávnost a lidi, kteří takové blbosti vymýšlí.

anonym

Slyšel jsem o tom v rádiu. Samozřejmě že mě napadlo to stejné co Vás. Chtěla se zalíbit někomu z Anglie aby tam mohla „prchnout“.

vagra

pro jami155-
Zvolila jste nevhodné barvy!
Černobíle ne!
Někdo by to mohl chápat,jako rasistický pohled!