mosoj

Není to málo ?

Státním zaměstnacům se sníží platy o 10 %, Proč ústavním činitelům jenom o 5% a soudcum ještě k tomu jenom na rok ?

Nejlepší odpověď
BEAES

Je

Další odpovědi
Rico

I mě se ta změna nelíbí, vymysleli to špatně a určitě to budou muset brzo změnit ,nedá se od toho čekat nic dobrého.

verka

Málo to nemúže být! Vždyť nám hodnota těch procent stačí někdy i na celý měsíc.