dudu

Není snad dělení korýtek poněkud předčasné?

Přiznávám bez mučení, že při čtení článku v příloze mně naskakují pupínky. Touha po moci u šéfů STAN je, zdá se tak velká až ignorují pravděpodobnost, ba téměř jistotu, že se starostové z venkova neztotožní s politikou a manýry Pirátů. Statistika o volebních preferencích proto není korektní.
Daleko závažnější je však možný důsledek tažení pirátské strany. Jejich politika je, coby krajně levicová pro demokracii téměř nepřijatelná a ne nepodobná ideálům fašismu. Připravované dělení očekávaných plodů vítězného tažení jakoby kopíruje úvahy Hitlera v době, kdy jeho armády stály před Moskvou a je nezbytné, aby hochům od Ivana Bartoše byl včas zatrhnut tipec. Nahlas musí znít replika „lidé bděte“.
Zdroj: https://www.no­vinky.cz/doma­ci/clanek/kym-chteji-pirati-a-stan-obsadit-ministerstva-pokud-vyhraji-volby-40355384#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=hpfe­ed.sznhp.box&dop_req­_id=VSmp8xYU4Ko-202104030706&­dop_id=11113072&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=sekce-z-internetu

Nejlepší odpověď
Drap

Pupínky nech klidně naskakovat. Je téměř jisté, že se STAN plně ztotožní s politikou Pirátů. To už je předem dohodnuté. Touha po moci zatlačuje zdravý rozum do pozadí.

Další odpovědi
ten který je

Kdo chce,snadno si zjistí co jsou tihle extrémisté zač včetně jejich historie.Nitka sahá až do třicátých let předválečného Německa.Stačí jaký nepořádek provádí pražský primátor Hřib,kam mizí peníze,natož aby měli řídit celý stát.

zjentek

Jeden moudrý Murphyho zákon říká, že může- li se něco pokazit, pokazí se to.

Pak je ještě možnost mít takový vliv, který by na věci sahal ještě dříve, než se pokazí (o tom zřejmě bude i tvá otázka, co je a není „poněkud předčasné“).

Vřele ale doporučuji zrovna tímto nežíti, neBOť později se můžeš vrtěti klidně i v hrobě a klid stejně nenalezneš (tedy pokud ten vliv nemáš).

Pepa25

Nadcházejí volby budou pochopitelně vyhrocené. Vytvoření hned dvou koalic (Piráti a STAN) a SPOLU je čarou přes rozpočet ANO i dalším opozičním stranám, takže samozřejmě vedou negativní kampaň, která bude logicky ještě sílit. Argument „fašismem“ je ale dost primitivní, ten bude působit jen na ty hloupé voliče (i když i těch je určitě dost).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.