HančaBiatlon

Není pozdě začít trénovat biatlon v 11 letech?

Je mi 11 a strašně se mi líbí biatlon. Na běžkách jsem byla jen jednou na konci této zimy a mo mě to bavilo. Není pozdě začít? Jestli ne, nevíte, kde by se dalo v Moravskoslezském kraji trénovat? A taky jak přemluvit rodiče? Biatlon je totiž můj sen. Díky předem za odpovědi ❤❤

Odpovědi
Kelt

Najdi si informace na internetu, kde je nejbližší oddíl. Potom to vysvětli rodičům a jděte se tam společně zeptat. Trenér, ty a rodiče si předáte potřebné informace a uvidí se.

elkon

Pokud máš talent, není to až tak rozhodující. Vyzkoušej to a uvidíš. Když tě rodiče podpoří bude to jen dobře. Hlavně abys měla poblíž nějaký biatlonový klub.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.