tomasstir325

Není náhodou film Kruh natočen podle skutečné události?

Nejlepší odpověď
aramah

To sotva 🙂

Další odpovědi
annas

Kruh (2002) americký psychologický hororový film režiséra Gore Verbinski. Remake filmu Kruh z roku 1998 (japonský horor)..

Oba filmy vycházejí z románu Ring od japonského spisovatele Koji Suzuki, který se podílel na obou filmových adaptacích. Nejde o skutečnost.

Z anglického zdroje.

Poznámka:
Filmů s názvem Kruh bylo natočeno celkem 8, z toho 3 byly české.

autacek

Ne :)

http://www.csfd­.cz/film/43514-kruh/

zjentek

těžko říct tak z hlavy ,)

gepik

Ano, stalo se to u nás ve vedlejší vesnici.

Tojsemprecej

Myslím, že ne, je to snad jen výmysl nějakého japonského autora. Doufejme!! :D

whoisinpeopl

pár vět z wikipedie umí každý zkopirova a jěště k tomu kazdy muze na wikipedii napsat co chce… kdyby vas to zajimalo tak si o tom vyhledavate dalsi informace a zjistíte ze Samara Morgan važně zila a z casti je ten film toceny podle skutecnych udalostí......