Kelt

Není na některých našich zákonech něco divného?

Vyšla Vyhláška o kovovém šrotu a už se hledají kličky, jak toto obejít. To nejsme schopni poslouchat nařízení? Platí to jen pro nás, nebo je to na celém světě. To právnící neumí zformulovat nenapadnutelný zá­kon?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyhláška o kovovém šrotu je nesmyslná, nic neřešící. Neni divu, že je obcházena. Projednávaná nařízení která připravují nové nařízení, týkající se toho, že by mohly prodávat jen firmy, jsou proti zdravému rozumu.

Další odpovědi
suaeda

Ono je na našich zákonech divného hodně. V zaměstnání se trochu více seznamuji jen s určitým nepatrným spektrem naší legislativy. Jak jsem měl možnost poznat podrobněji tyto zákony a k nim příslušné vyhlášky, tak jsou jak jsem později poznal, tvořeny lidmi, kteří si je právě otočí jak potřebují. V konečném důsledku jsou otočeny proti většině lidí a přímo je ohrožují. A přitom by to mělo být naopak.

anonym

Ještě toho trochu. Ti zákonodárci dělají zákony takové, aby se jimi dali obejít bez úhony!

jjj123456789

To nejsme schopni jen tak přijmout, že nás okupují Němci?