Zdeňulka

Nemáte někdo kontakt v Brně na levnou a šikovnou kadeřnici a kosmetičku?

Odpovědi
ReHu

Levná kadeřnice ( i kosmetička) používá levné a nekvalitní přípravky a nejsou moc šetrné či účinné, takže na ty já kontakt nemám.
Mám kontakt ne jednu dobrou a drahou a jednu normální.
Ale pod pojmem šikovná kadeřnice si každý představí něco jiného, neb každý má jiné nároky.
Posílám kontakt na tu normální, je docela šikovná a má léta praxe a zákaznice se ptá, jak to chce. Je to p. Kalábová, tel: 548 534 491.