Avatar uživatele
Bourne

Nemáte nějaké tipy na rekvalifikační kurzy, které by opravdu měly smysl?

Mám jen obecné vzdělání, se kterým v budoucnu seženu jen těžko dobrou práci, chtěl bych si proto něco dodělat. Studium na škole jsem již zavrhl. Chtěl bych se naučit něco specifického, na co by stačil jen kurz a dalo by se tím normálně uživit. Kurzy na řemesla jako truhlář nebo elektrikář se mi moc nepozdávají, jelikož se to normálně učí 3 roky na škole a nemyslím si, že po absolvování nějakého tříměsíčního kurzu budu schopen takovou práci kvalitně vykonávat. Pro příklad mě napadá třeba kurz na hrobníka, i když by to nebylo asi to pravé ořechové. Jde ale o to, že je to docela dost specifické a nepotřebujete na to školu. Zajímaly by mě tedy nějaké další tipy od vás.

Zajímavá 0 před 2642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Kromě řidičáku se téměř všechny profese, hlavně ty řemeslné, normálně učí 3 roky. Nelze doporučovat někomu nějakou rekvalifikaci, když ho neznáme, nevíme jak je zručný a co by ho bavilo.Pokud to má být něco lukrativního, kde neni třeba žádného velkého studia a bylo to brzy, tak doporučuji nějakou, pokud možno vysokou politickou funkci a nebo dělat lobistu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Řidičák

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PII

vyzkoušel bych https://www.e­uropeanacademy­.cz/uplna-profesni-kvalifikace

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek