Jjdjfjj

Nemám šanci dostat se na střední

Loni jsem měla hezké známky viz fotka, ale letos mi vychází jedna 3 z matiky, dvě dvojky a pak jedna, bojím se, že mě nikam kvůli té 3 nevezmou, ještě kvůli silnému ročníku, jsem z toho psychicky na dně a fakt se bojím, že se nedostanu na žádnou střední z mojí přihlášky a budu muset jít někam, kde zbylo místo

Nejlepší odpověď
da ny

Vzhledem k tomu, že ani nedokážeš položit otázku, bych se ani nedivila 😉
Pokud uspěješ u přijímacího řízení, šance je.
Je nesmysl být na dně. Odraž se ze svého (zbytečného) dna. Co jsi (ne)udělal pro to, abys měla z matematiky dvojku?
Svět se nezboří, život jde dál.
Když se nedostaneš na maturitní obor SŠ, tak půjdeš na SŠ bez maturity („učňák“)-
Píští rok to můžeš zkusit znovu.
Většina učňovských oborů nabízí možnost pokračovat a odmaturovat. Místo 4 let, bys chodila do školy 5 let.
Příklad:
Můj bývalý partner (otec dítěte) se vyučil automechanikem. Pokračoval a odmaturoval. Ze SŠ, kdy se pilně připravoval… Zvládl přijímací řízení a byl přijat na 2 VŠ (LF a ČVUT). Vystudoval prezenčně ČVUT (strojní Ing.). Později si dálkově, při zaměstnání dodělal další VŠ (stavební), je Ing et ing.) Začal učebním oborem.
PŘESTAŇ SE STRESOVAT a blbnout. Uč se.
Zbytečné strachy a obavy si člověk en k sobě přitahuje (naplánuje).
Vychází opět silný ročník. Pokud bys neuspěla na SŠ, vyber si učňovský obor (pokud to bude možné), aby ti obor nebyl příliš vzdálený….. A školu, kde lze pokračovat další dva roky (3 + 2).
Pak se musíš dobře připravit na případné studium na VŠ. Člověk si vždy dobře nevybere, může zkusit školu jinou. Studovat při zaměstnání. V kombinovaném nebo dálkovém studiu a stejně pak dělá něco jiného. Ale to už stačí třeba jen nějaký kurz. Rok, dva, nějakého studia.
Přestaň bědovat a makej!

Další odpovědi
Drap

Neni ani tak důležité vysvědčením ale jak zvládneš přijímačky.

cappuccino

Myslim, ze se zbytecne nervujes! Tuhle otazku sem pokladas uz minimalne potreti, ale to ti tu trojku z matiky nesmaze!
Mela by sis vzit par hodin doucovani a pripravovat se na prijimacky. Nic jineho ti nepomuze a nikdo jiny to za tebe nevyresi! Zbytecne trojcis.
Mela by sis vic verit! Mas hezke vysvedceni a jiste jsi chytra holka! Kdyz si budes vic verit, tak to spis zvladnes! Na stredni se dostanou i deti s horsimi znamkami.
Pokud se skutecne na skolu nedostanes, mas jeste jine alternativy. Nejsi jedina a svet se kvuli tomu nezbori.
Tak se uklidni a uc se!!