Bronzový

Nelze se přihlásit do internetového bankovnictví AirBank. Kde je problém?

Od včerejšího dne se nemohu přihlásit do internetového bankovnictví. Po zadání už.jména+hesla a jejich odkliknutím naběhne stránka: Přihlásit se k účtům klienta:Jméno Po kliknutí na jméno otevře se nová stránka která má snahu se stále načíst (viz scren) ale nespřístupní možnost pracovat v internetovém bankovnictví.
Volal jsem tel. do banky AirBank, dostal jsem průběžně cca 3x radu 1) restart PC, 2) změnu bezpečnostních obrázků 3) vymazání mezipaměti a cache internetového prohlížeče. Přesto se mi nedaří zpřístupnit internetové bankovnictví. Prosím o radu, používám a preferuji prohlížeč Mozilla Firefox 52.5.3.ESR, OS W10.

Zajímá mne jen zprovoznění prohlížeče Firefoxu v ostatních ne!!!!!!!

Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

... tak ho zkus odinstalovat a nainstalovat znova ... někdy to pomáhá a je to lepší než čištění ... mimochodem, důrazně doporučuji smazat obrázek !!!

Další odpovědi:

Zlatý

Tak předně, evidentně nemáš nejnovější verzi prohlížeče, to je zásadní chyba, takže stáhni na stránce https://www.mozilla.org/ nejnovější verzi Mozilla Firefox (tuším v57) a pak to velmi pravděpodobně půjde bez problému.

tady je jedoduchý návod v češtině jak firefox povýšit na nejnovější verzi https://support.mozilla.org/…

Zlatý

A jinej prohlížeč jsi zkoušel? Ve Win10 máš ještě minimálně IE a Edge, dělají ti totéž?

Zlatý

Podle mne bude problém v poslední aktualizaci Windows 10.
Ale nevím, co s tím → jestli ji lze odstranit…

Firefox používám ještě o něco starší → ESR 52.4.0 (32-Bit) a do
internetového bankovnictví Airbank se dostanu bez problému.

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

Pokud budeš mít nainstalovánu nejnovější verzi firefoxu a problém přesto přetrvá dej vědět zde v diskusi. Každopádně před aktualizací verze vůbec nemá smysl hledat jinou příčinu.

Zlatý

ivzez

Používám Firefox ESR 52.4.0 (32-Bit)
a do internetového bankovnictví Airbank se dostanu bez problému.

Ale četla jsem podobné stížnosti uživatelů Windows 10 po poslední aktualizaci Windows (já mám aktualizace zakázány).

Zlatý

ge0rge

jen tak mimochodem rozdíl mezi verzí 52 a 57 je skutečně zásadní, mezi tím totiž v mozille kompletně přepsali jádro a prohlížeč se rychlostí vyšvihnul nad ostatní, udělali velký pokrok a samozřejmě odstranili řadu chyb. Proto jsou aktualizace tak důležité.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1084
Zlatý ge0rge 1053
Zlatý Hlada 994
Zlatý led 943
Zlatý gecco 905
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 702

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.