Kepler

Nelíbí se vám život v ČR?

Tak co říkáte na tohle?
http://www.ex­pres.cz/cesko-je-nejsvobodnejsi-zemi-evropske-unie-fk4-/zpravy.aspx?c=A160408­_142532_dx-zpravy_shu
Upozornění: článek není určen pro osoby s nedostatkem humoru a mladistvé!

Odpovědi
anonym

Vše je Matrix není život ani ČR, vše jsou jenom programy ve kterých jsou chyby, protože se v Matrixu neustále něco mění, a tím vznikají chyby, mnozí odmítají uznat to že je vše Matrix, protože věří informacím které si neprověřili!

Drap

Proč by se mi nemělo líbit

anonym

mě se tady docela líbí. kdyby tu nebyl takový bordel, tak by to bylo ještě lepší. ten bordel navíc přitahuje další

anonym

  1. – lež
  2. – lež
  3. – lež
  4. – největší lež
  5. – pololež

xxx3

no.....článek by mohl být myšlen jako suma klasických českých předsudků, proč je to v zahraničí v každém případě horší. Řekl bych, že naprostá většina z vyjmenovaných bodů je buď pěkně překroucená, nebo od základů lživá. Ostatně pokud by tomu bylo tak, jak je to ve článku vylíčeno, pak by na hranicích musely stát fronty imigrantů (a to myslím i imigrantů ze západní evropy), protože do takové skvělé země musí každý chtít.
Těžko říct, který bod je nejsměšnější – pro mě patrně ten o fungující demokracii. ČR z hlediska institucí patrně demokracií, ale bez demokratů. Autor tam píše něco o tom, že můžeme na všechno nadávat apod. Něco jako ten známý výrok – v demokracii můžete cokoli kritizovat a nic se (vám) nestane. Skvělé, v takové zemi je radost žít.

Adam2

Ne. Protože bych se mohl mít lépe, kdyby tu 100 let nebyl ten režim a až dostuduju tak bych mohl vydělávat jako pořádný Němec co dvakrát pořádně prohrál pořádné světové války.

Kepler

Zdá se, že někteří nerepektovali upozornění…