lukas.lukas

Některé zákony jsou dneska nenormální !!!

Odpovědi
janesis

Máte dobrý postřeh:)))

dědapetr

Souhlas!

barnajka

Made in Kocourkov :))

FOG

Udo,to je preci dnes nomani.

tuCZek

… a sleduju,že i někteří dotazující :)))

suaeda

Ano souhlasím, některé zákony jsou podivné. Nejhorší jsou ale novelizace těch nenormálních. Někdy mi připadá, že jsou tvořeny hlavně pro ty kdo je umí plně (zne)užívat.

StavbyVysoc.

buďme rádi za to co tu máme v číně platí třeba i stovky let staré nejhorší je ten Když vás vanžel či manželka podvede a dokážete to je vyměřen trest smrti ale pozor trest musí vykonat podvedený a to svýma holýma rukama…

Maj tam moc zákonů a nestihli je pozrušovat či pozměnit tak tam tenhle stále visí :D