Pindasek

Budu v 9. ročníku klasifikovaný z matematiky – více v popisu?

Zdar,
jsem aktuálně na Slovensku a vrátím se až po uzavření známek.
Včera jsem si volal s kámošem a ten mi řekl, že budou psát čtvrtletku z matiky (před odjezdem jsem to nevěděl).
Já ji logicky psát nebudu, takže se bojim, aby mě neklasifikovali z Matematiky.
V tom případě bych se asi odvolal, protože se mi nechce dělat nějaký testy znova.
Z 19 známek mam 19.

Původní neotázka
Neklasifikace v 9. ročníku

Nejlepší odpověď
annas

Ptáte se na špatném místě. Přece nemůžeme vědětl, zda vám učitel matematiky dá, nebo nedá známku. Zkuste zavolat do školy, budete vědět, na čem jste.

Pokud vás nebude klasifikovat, tak platí:
„Nelze-li žáka pro závažné objektivní příčiny (zejména zdravotní důvody nebo nedostatek podkladů ke klasifikaci) klasifikovat na konci druhého pololetí, určí ředitel školy pro jeho klasifikaci náhradní termín, a to tak, aby klasifikace žáka mohla být provedena nejpozději do 30. září následujícího šk.r. atd.“

http://www.zskrou­na.cz/html/kla­sifikacnirad.htm