BEAES

Nejznámější vězeň u nás…

Kájínek-je to vrah, či oběť kerá čeká na spravedlnost?? Co si o tom myslíte?? Chystáte se do kina na nový film o něm??

Nejlepší odpověď
annas

Otázka už padla asi 2×. Dnes jsem četla v novinách, že Kajínek má rekord: 119 tisíc diváků za víkend. Zatím víc než Vratné lahve, které dosud vedly tabulku domácích rekordů.

Další odpovědi
Miroslavst

Bůh ví jak to dopadne. Buď opravdu pravda vyjde najevo nebo pár lidí zařve.
Viděl jsem, jak říkali o té ženské z Karlových Var jak dělá na stavebním úřadě, že kdyby na ni opravu došlápli, tak klidně padne poslanci, vláda a já nevím co všechno, jak je to propletené.
Tudíž i zde to může být propletené do nejvyšších míst. Ale snad se mýlím.

anonym

Nejsem soudcem tudiz nesoudim.Ale kauze Kajinek je .............­..?????A na film bych nesla,nebot nevim nic o pravde!?A na fantazirovani nemam chut.

Toruk

O samotném případu toho moc nevím, ale věřím Radku Johnovi… a o justici si nemyslím, že je svatá.