blackfag666

Nejstrašidelnější nebo nejbrutálnější horror

Zdravím,
jezdíme se školou na takovou chatu a každý rok tam beru nějaké filmy, potřeboval bych doporučit nějaké fakt strašidelné, brutální, nebo zajímavé horrory.
děkuju.

Odpovědi
Ryu

V zajetí démonů jedničku a potom asi můj nejoblíbenější REC 1 a REC 2. Super je taky původní Vymítač ďábla, pokud se tvý kámoši neofrňují nad staršími filmy.

Banán88

webkamera firmy Ammeraal Beltech, pracoval jsem tam , vim o cem mluvim ..

no a potom japonska klasika … dlouhe cerne vlasy zahalujici tvare, osklive holcicky co chodi po schodech jako pavouci, obcas duch spoluzacky za krkem a do toho neco malo skandinavske surovosti a americke „pravdy“ z Texasu nebo Amityville… konkretni nazvy mohu doplnit zitra, dnes uz jsem opravdu KO

Emily13

Zkus Mamma nebo Hory mají oči :)