TokFan

Ahoj, hledám jeden horror/drama/thi­ler.

Před mnoha lety jsem viděl zajímavý horror, bohužel nevím jak se jmenoval ani kdo v něm hrál. Jediné, co si trochu pamatuji je děj.

Nějaký spisovatel (myslím) se odstěhoval do nového domu. V tom domě byla před lety zavražděna a znásilněna partou kluků jedna dívka. Jemu se o ní pořád zdálo a pak ji našel zabalenou v igelitovém pytli a zazděnou v zdi (myslím, že ve sklepě).

Nevíte někdo jak by se film mohl jmenovat?

Předem všem moc děkuji za odpovědi a přeji pěkný den. 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Kdybys ještě napsal,že měl zvláštní vidiny a slyšiny,tak by to docela dobře mohlo být toto
http://www.csfd­.cz/film/23056-ozveny-mrtvych/
Doplňuji:
Za málo,za málo,taky se mě líbil tenhle film,pak je ještě jeden se stejným názvem,Ozvěny Mrtvých:návrat,také na podobné téma.

Další odpovědi
briketka10

taky taky hned stahuju :))

TokFan

Óoo čekal jsem, že někdo odpoví, ale ne to, že to bude správně! Díky moc, je to ono!