Nejsou ti lide zrudy ?

Sotva pani Jiraskova zavrela oci, uz se v mediich objevuje kdo bude po ni dedit, kdo se k vuli ni popral a dalsi nechutne informace, ktera spadaji do intimnich veci pani Jiraskove.

Nejlepší odpověď
anonym

A koho tím myslíš? Jsou zrůdy ti, co bulvár píší nebo ti, kteří ho čtou?

Další odpovědi
LejdyTerr

Polovina z vás nadává na média a bulvár, ale chodíte si kupovat Blesk a koukáte na TN Nova apod… Nemyslím všechny, ale zamyslete se

badisko

hm…co nadelas …to je ta informovanost medii …

led

Médiá robia to, čo od nich ich čitatelia, diváci, poslucháči očakávajú. Nehájim novinárov, najdú sa aj medzi nimi ľudia, ktorí sú hanbou tohto povolania.
Ale pozrite okolo seba, čo vás a vaše okolie viac zaujíma? Budovanie a skrášľovanie okolia, alebo tá autonehoda, či požiar neďaleko vás? Neberte to osobne, ale ako otázku na ľudí. Z vlastnej skúsenosti viem, že ľudí okolo viac zaujímalo aké škody požiar narobil, aké sú zranenia, škody na majetku a podobne, než samotné príčiny, aby sa podobné nešťastie nestalo aj im.
V prípade Pani Herečky Jiráskovej, si všimnite túto istú podobnosť, kto jej smrťou získa, než samotná smrť. Bola som svedkom, keď „perspektívní pozostalí“ ešte za živa si už predbežne delili majetok chorej. Hovorili si „miľujúci pozostalí“.
Zrúdy sú všetci, ktorí pozerajú na nielen jej, ale aj na smrť iného zo zištného hľadiska.

lukas.zmizik

Objevuje se to v Blesku a tak podobně…a to podle mne nejsou média, nýbrž žumpa…

jankary

Myslím že nejlépe je tyto informace ignorovat…ať už z tisku či televize.Mějte pěkný den.

odpomass

Tak se hlavně podívej doma, jestli někdo z tvých příbuzných nekupuje bulvár. Pokud ano, pak i oni přispívají (=schvalují) takovéto chování !

anonym

Nebýt vás, tak o tom vůbec nevím a myslím si, že jsem na otázku klikla omylem. Jinak výraz zrůda je takový moc bulvární a hodí se spíše do hororu.
Doplňuji:
Bulváru se vyhýbám na sto honů, ale často si nejsem jistá zda-li ještě vůbec čtu nějaký seriózní tisk a pátrám zase dál. Nehoním se za senzacemi a je mi jedno kdo s kým peče nebo nepeče. Ze zpráv toho také vím málo a jakmile je nadpis jak z bulváru, tak ani nečtu dál a raději si přečtu něco na literárních nebo přírodovědných stránkách. Jinak nejsou špatní jenom ti, co bulvár píšou, ale hlavně ti, co ho čtou – bez čtenářů by žádný nebyl.

Cartoughe

No jo no.......to už lepší nebude. To je ten náš český bulvár.